Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

overcalm avatar overcalm 0 Точки

3 въпроса: Такси, Кредити, Изпит

Здравейте! 

1. Такси 

Виждам, че в секцията "Такси" цените за цялостната програма за Дизайн, криейтив и визуализация са съответно - 780лв. (присъствено) и 680лв. (онлайн). За различните модули цените са по 180-160лв. за пръсъствено и онлайн. Това означава ли, че тези, които искат да минат определен модул, трябва да заплатят определената такса (180 или 160лв.) и в случай, че преминат успешно, получават сертификат само и единствено за него?

За хората, които искат да преминат целия курс от 9 модула, цената от 780лв. или съответно 680лв. преференциална ли е, тъй като сбора от таксите за 9 курса прави 1440лв. за онлайн или 1620лв. за присъствена форма? Общата сума за целия курс от 9 модула, ще позволява ли разсрочено плащане или ще е нужно цялостно заплащане на таксата?

 

2. Кредити

Миналата година се записах на Programing Basics, за да видя какво представлява курса и дали ще ми е интересно. Във FAQ сецкията, пишеше (до колкото си спомням), че кредити се набавят, чрез активност във форума и др. В Дизайн и криейтив програмата са нужни 70 кредита за издаване на сертификат. Всеки от 9-те модула дава по 6 кредита в случай, че бъде преминат успешно. Това прави общо 54.

Какви са различните методи за набавяне на останалите 16 кредита?

 

3. Изпит

 6-ти и 7-ми са датите за изпит, но не са почивни за всички нас. Важно ми е да знам, затова и питам, в колко точно часа ще се проведе?

И последно, защо са две дати и трябва ли да сме онлайн и на двете?

 

 

Благодаря предварително за отговорите.

Поздрави!

 

Ивайло Ненчев

0
SoftUni Creative 03/10/2018 12:38:31
tini4ka avatar tini4ka 5 Точки

Здравейте! А как завършва всеки модул от програмата? С проект или присъствен изпит?

0
Alaeliberae avatar Alaeliberae 2 Точки

Всеки отделен курс завършва с курсов проект, който се предава онлайн за оценяване от преподавателя до определен срок след заъвршването на курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.