Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

m.nikolov97 avatar m.nikolov97 25 Точки

[JA 3 - Task 4] Message

Здравейте, колеги!

Въпросът ми е относно 4-тата задача от Judge Assignment 3 - Message.

Не знам защо, но напоследък все по-често ми се случва да издокарвам решението на задачите, но само според моя компютър/компилатор. Щом предам в Judge, ми става лошо. laugh

Този случай е подобен. Мислех си, че съм решил задачката (поне логически) правилно, но получавам 20/100 на тестовете в Judge. Тъй като има само един примерен input/output в условието, пробвах други варианти, за да тествам, поиграх си с дебъгера, но отново не намерих къде съм сгрешил. Паметта, използвана за програмата е 1.90 MB, а времето за компилиране е 0.015 секунди, което ме навежда на мисълта, че проблемът не е в опитимизацията на кода ми, а по-скоро в логиката..

Моля, ако някой има възможност, да ми даде съвет какво да направя. Ето и кодът ми, сложил съм и кометнари (извинявам се, ако има грешки в тях - английският ми не е много добър): https://pastebin.com/DYgAV9qb.

Благодаря ви  за отделеното време! smiley

 

Тагове:
0
C++ Fundamentals
m.nikolov97 avatar m.nikolov97 25 Точки

Благодаря на всички колеги за помощта, коригирах си решението, като използвах съвети от всички коментари. Ако можех щях да дам точки на всички, но не ми достига 1 точка, за да мога да гласувам 😁

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.