Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DESAN avatar DESAN 4 Точки

JS Advanced Exam Preparation - July 2019 UnitTesting Judge Errors

Проблема е следния правя си тестовете на Mocha и chai при мен си вървят всичко е зелено. НО! в джъдж ми казва направи 5 теста поне и тогас събмитни. аз му подавам има няма 150 реда тестове, пробвам с малко пробвам с много не става никак... и не знам защо това ми е кода

П.С: При тестването има "отворени тестове" и те като им дам да видя кода ми илюстрират един "счупен" клас, на който предполагам че замисъла е моите "грешни" тестове да не го хващат а той всъщност да е бъгав нали правилно разбирам?

 

0
Module: JS Advanced
DESAN avatar DESAN 4 Точки

Благодаря за решението колега. Опитвам се да вкарам всичките ми describe във този за конструктора обаче пак не иска.. Ето https://pastebin.com/fwPQ6VMi

тук съм закоментирал всичко надолу /с него и без него все там.../ оставил съм 3 теста нарочно нестнати едно в друго и пак не ми дава никакви точки. "Insufficient amount of tests, you have to have atleast 5 tests!". Тука ги паствам и гледам идентациите обикновенно.

П.С. Това решение образцово ли е... да се притеснявам ли че не ги пиша така?

1
22/11/2019 00:24:10
willystyle avatar willystyle 2472 Точки

Съжалявам, не съм експерт в тестването, решението което ти дадох ми попадна от нечий гитхъб.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.