Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandar_zhelev avatar alexandar_zhelev 1 Точки

Домашно - Тест

Привет на всички, днес решавах теста който беше даден за домашно за първата лекция и видях, че за него вече има и качени отговори. След края на теста отворих да си проверя, защото имах грешки и видях, че файла с отговорите няма абсолютно нищо общо с теста. Въпрсите и отговорите бяха съвсем различни. Първата ми мисъл беше, че въпросите имат различни варианти и се генерират на всеки различно, но веднага се сетих, че ако е така няма смисъл да се качат само на един вариант отговорите. Доста странно ми изглежда да има такова разминаване и е напълно възможно отново аз някъде да не съм разбрал нещо, но все пак реших да попитам, ако и някой друг е решвал теста да сподели при него как са нещата.

Тагове:
0
C++ Advanced
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Привет,

Сега проверих теста от второто домашно и всичко е ОК.

За жалост вече теста към тестовата система за първия тест е затворен и не мога да го проверя.

0
zombai4e avatar zombai4e 9 Точки

Здравейте, тестовете кога са активни за решаване? 

0
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Привет,

Тестовете са активни заедно с Judge домашните.
Общият срок за всяко домашно е точно 1 седмица (от занятие до следващото занятие). Казано с точни цифри - от вторник 19:00 до следващия вторник 19:00.

Всички занятия, на които се преподава материал (т.е. не са упражнения или подготовка за изпит) има винаги тест към домашното.
Респективно упражненията нямат тестове, а имат само Judge задачите.

Поздрави

0
zombai4e avatar zombai4e 9 Точки

За мен тестовете не са били активни както за лекция 2, в седмицата когато се пише домашното, така и за лекция 3.  Изписваше ми "В момента няма тестове за вас!". Сега е разбирамето да няма тестове, защото не би трябвало да са активни. Ако не ми се зареждат тестовете и за лекция 5, ще пиша отново.

0
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Привет, 

Накарах колега от Софтуни да провери твоя user и ако е е имало проблеми - вече съъ сигурност няма да има.

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.