Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

manahmanah avatar manahmanah 0 Точки

Проблем с рутер TP LINK

Здравейте!

Имам проблем с TP Link рутер. Не излъчва никакъв сигнал и по никакъв начин не може да бъде открит от компютрите вкъщи. Светят му без премигване само две лампички - тази за QSS и индикаторът, че е включен. Опитах да направя ресет, но не мисля, че се получава, лампичките дори не премигват, а продължават да светят. Някакви предложения дали може изобщо нещо да се предприеме или трябва просто нов?!

 

 

Тагове:
0
Хардуер
ssmarinov avatar ssmarinov 1 Точки

Какъв модел е рутера? Когато сте свръзани към него с кабел може ли да го достъпите или да пуснете пинг до него ? Как се пробвайте да го ресетнете, с каква продължителност държахте ресет бутона ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.