Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

s.boyadjiev avatar s.boyadjiev 9 Точки

Задача Catapult Attack

Линк към задачата в judge:

https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/1641#0

Моля, някой да я погледне и да каже дали всичко с условието е наред. Аз не успявам да докарам повече от 50 точки и вероятно проблемът си е в моите решения, но все пак... Също, ако не е предвидена да се дава на изпит ще съм благодарен на работещо решение, за да видя къде се чупи моето. Благодаря! 

Тагове:
0
C# Advanced
Milko123 avatar Milko123 14 Точки

Здравей колега,

Намери ли решение на задачата, че и аз имам голяма проблем с нея?

0
s.boyadjiev avatar s.boyadjiev 9 Точки

Мисля, че я зарязах, защото в упражнението към моята инстанция имаше същата задача, само че с армии вместо стени и камъни и на нея ми даде 100/100. Може да има грешка в условието... 

0
Milko123 avatar Milko123 14 Точки

Най-вероятно е грешна. За жалост изгубих 3-4 часа :(.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.