Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Вече всичко би трябвало да е нормално, с домашните.

5
alea_him avatar alea_him 128 Точки

 В такъв случай, докога може да се оценяват?

1
zdgeorgiev avatar zdgeorgiev 57 Точки

А дали ще има възможност да се отвори отново възможността да си пейстнем линка към нашият блог, тъй като вчера тази опция не беше достъпна, а реално срока за предаване доколкото си спомням беше до 01.06.2014, 23:59. Поправете ме, ако греша :)

Edit : Бях писал по този повод вчера на екипа на СофтУни. Днес получих отговор, че срокът е удължен до 02.06.2014, 23:59. Макар, че на мен ми изписва в системата, че е до 08.06.2014. Както и да е, всички които са закъснели с предаването на това домашно - Now it's the time!

0
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Срокът беше до 01.06.2014г 00:00ч :(

0
shan0 avatar shan0 53 Точки

Срока е сменен, вече е до 08/06/2014 23:59:00.

0
du4ko avatar du4ko 14 Точки

Благодаря за промяната на срока и аз бях направил всичко ,но исках до последно да го изшлаифам и накрая помръкнах като видях ,че съм изпуснал срока! Мерси много!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.