Loading...
AngelKirilov avatar AngelKirilov 0 Точки

Как да започна работа като програмист възможно най-бързо

Здравейте, последна година съм в университета със специалност "Математика и Информатика", но ни учиха да програмираме на Паскал (доста жалко знам). Имам познания в основните концепции като ООП, алгоритми, структури от данни и т.н. Наложи ми се да спра да се занимавам с ИТ за близо 2 години и сега искам да продължа. 

Накратко, кои и колко са минималните курсове/теми/неща които трябва да науча за да започна работа по възможно най-бързия начин. Знам C# и C++. Искам да кажа, че не очаквам да започна работа след седмица или месец, но целта ми е да започна възможно на бързо, затова не ме интересува дали е фронт енд или бак ент. Искам просто да вляза в идустрията.

Благодаря.

 

Тагове:
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Направи си CV на български и на английски, опиши нещата, които си учил и можеш, и кандидатствай. Това е единственият път, за да започнеш. Освен ако нямаш някой роднина, за да ти намери работа. ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.