Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milenrab97 avatar milenrab97 2 Точки

Възможно ли е да се запиша за СофтУни, докато съм ученик?

Дочух, че според закона няма как да съм едновременно ученик и студент. От друга страна СофтУни не се води университет юридически, но пък и Наков каза в лекциите, че със записването за ниво 1 трябва да избереш пътя си в бъдеще- университет-партньор, където ще се съхраняват документи и информация за теб. 
Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
TsvetinaKoleva avatar TsvetinaKoleva 92 Точки

Здравейте,
Интересувам се ако нивата бъдат взети може ли да се продължи в университета партньор след определено време?

Например, завършил си двете години в СофтУни, решаваш, че няма да ти трябва диплома. Окей, но пък след година (примерно) обстоятелствата са такива, че ти трябва диплома. Университетът партньор ще позволи ли и ...ще признае ли тези две години в СофтУни ?
Благодаря.

1
robertframi avatar robertframi -1 Точки

Да, при условие че имате нужда от лиценз, за ​​да запазите резултатите от обучението си в училището за броя години, в които сте записани.

getting over it

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.