Loading...
tanchev avatar tanchev 2 Точки

Warriors Quest Programming Fundamentals Final Exam Retake - 13 December 2019

Здравейте,

Реших си задачата с помощ от колега от форума, но не мога да измисля къде в моя код, преди да го редактирам има грешка, която някой краен случай хваща.

Тва е моя код - 90/100

Това е с промяната от колегата, която видях във форума - 100 / 100

Разликата започва на ред 53, надолу, свързана е с "Change".

Благодаря предварително на този, който ми каже защо гърми, с всички input-и, които можах да измисля, прогрмаката си работи качествено.

Thanks,

Тагове:
0
Fundamentals Module
SvetoslavPetsev avatar SvetoslavPetsev 100 Точки
Best Answer

Здравей,

Проблема наистина е свързан с Change и Remove.

Опита ли вход, с повтарящ се substring във входния стринг, т.е. нещо от сорта:

abcFSASabc
Target Change abc 111
Target Remove 111

При твоята логика, променя само първия намерен substring, защото така работи метода, който ползваш.

Ревизирах тези две функционалности в кода ти, за да може да променя или изтрива всички намерени substring -ове, като съм закоментирал твоя код в тези участъци.

https://pastebin.com/CnGs3Jg9 - 100/100

Успех!

0
tanchev avatar tanchev 2 Точки

Да, сега вече го разбрах благодарение на input-a, който предложи.

Благодаря :-).

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.