Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mr.ivanov avatar mr.ivanov 18 Точки

Node JS - Задача Cat Shelter

Здравейте стигнах до 5 точка, но така и не успях да пусна сървъра и да заредя котките. Има ли някой който да я е решил ?

Това е решението ми дотук. Но не зарежда html home страницата.

 Ако някой може да каже къде бъркам ?

 

https://github.com/xakepa/SoftUni/tree/master/JS%20WEB/Node%20JS/Cat%20Shelter

Тагове:
0
Node & Express.js 06/05/2020 18:49:53
mr.ivanov avatar mr.ivanov 18 Точки

edit: Отдавна забравих за тази задача, но ако на някой му трябва ето го решението

https://github.com/xakepa/SoftUni/tree/master/JS%20WEB/Node%20JS/Cat%20Shelter

0
09/03/2021 19:42:33
sumanrajput avatar sumanrajput 0 Точки

I feel distinctly about it and love adapting also concerning this issue. Jaipur Call Girls In the event that conceivable, as you get authority, would you mind restoring your blog with additional data? It is unbelievably huge for me. 

0
sumanrajput avatar sumanrajput 0 Точки

This weekend is useful for me, since this time Jaipur Call Girls Number I am breaking down this immense enlightening article here at my home. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.