Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mzografski avatar mzografski 189 Точки

Език мой, враг мой!

Какво ви е отношението към използването на нецензурни изрази в лекциите?

пример1

пример2

Аз не бих казал, че одобрявам подобен език. Не си спомням някой мой учител да си е позволявал такъв. 

 

0
Общи приказки
mzografski avatar mzografski 189 Точки
Мислех, че правя добро, като насочвам вниманието на хората към евентуален проблем. Оказа се само, че правя "... от мухата слон", че съм "мека китка", че съм "ощипана госпожица", че хабя енергията си (моята, не нечия друга) "да променяш хората според твоя мироглед", и че отнемам правото за свобода на словото. Явно съм сбъркал. И @milen8204 прав си, изобщо не трябваше да влизам в безсмислен спор. Поздрави, М.З.
0
quickben avatar quickben 966 Точки

Колега истината винаги е някъде там ;) Определено мисля, че псуването въобще не говори добре за каквото и когото и да е било, но също така мисля, че малко се преувеличават нещата. Ти не  си "виновен", че темата "мутира". Не съм видял да изискваш нещо от някой просто споделяш твоето мнение и като цяло си прав, но както казах вече истината е някъде там :)  

0
MarinPetrov avatar MarinPetrov 20 Точки

Колега пак прочети правилно какво съм написал и тогава казвай ,кои как те е нарекъл ,ако не си забелязъл се съгласявам с твоето мнение ! Другото го постнах от ,гледна точка на това ,че е много трудно да срещнеш ,човек който не псува и че се случват и такива работи ! Дадох пример според мен , кои са хората дето не псуват и все се правят на възпитани нито един ред от коментара ми не те описва или оприличава на прилагателното ,което използвах! Сори, ако си се засегнал, но трябва да приемаш и чуждо мнение след като си постнал нещо!

0
Trolll avatar Trolll 30 Точки

Последен пост с който мисля да приключа темата - за Теодор това е била първа лекция, щеше да му направиш добро, ако беше отишъл при него да му кажеш в почивката или ако беше му писал на лично. Да насочиш вниманието на целия форум и да му изтипосаш избрани моменти като в "Господари на ефира" за мен не е мъжка постъпка. 

10
mzografski avatar mzografski 189 Точки

@Trolll Казано от анонимен профил... мдам...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.