Loading...
radybt avatar radybt 9 Точки

Започване на работа с текущи знания.

Здравейте, искам да попитам хора с повече опит какви са ми шансовете да си намеря работа с текущите ми умения по програмиране, защото колкото и да ми се иска да продължа да уча, ми е много трудно да си плащам курсовете, тъй като доходите ми са много ограничени и едва го докарах до тук.

Докарах ги до C# DataBases Advanced (съответно и всички предни C# курсове), имам предишен опит с HTML5 и CSS3 и английският ми е доста добър (ако въобще е възможно да докуташ до тук без него).

Успехът ми в тех модула беше 3 (да, знам), причината за това беше, че просто се уплаших от многото технологии и буквално учих само C#-пската 3 дена преди изпита и си я направих. В последствие състезателният дух и мотивацията ми се върнаха и C# OOP, OOP Advanced и Базите са ми с много добър (5) и уверено мога да кажа, че разбирам преподавания материал в дълбочина.

Та всякакви съвети, препоръки и подобни са добре дошли, ако пък случайно някой може да предложи нещо също съм отворен. Въпреки, че специализирам в C# съм "широкоскроен" и не би било проблем да натисна някои други технологии.

Също така бих искал да попитам мога ли някак да си плащам само изпитите за да се явя на тях(на нови курсове) без да плащам и участвам в целия курс ?

Тагове:
0
Работа 26/01/2019 10:17:30
melkumew avatar melkumew 0 Точки
Защо да не опитате да търгувате? 
Това е доста печеливша посока, която се развива всеки ден. 
Препоръчвам платформа Instaforex основан от Ildar Sharipov. 
Работя отдавна с тази компания и мога да кажа, че те 
имат най-удобните условия.
-1
04/06/2020 12:49:21
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.