Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aivian avatar aivian 51 Точки

Защо this е празен в remove middleware?

Имам следната схема и middleware за собственик: http://pastebin.com/JTSS0zc3

Хващам request - а с този код: http://pastebin.com/rYScSiVQ

Като изтрия собственик, влиза в middleware - а, но ми казва, че this е празен обект, а уж би трябвало this - а да ми е документа, който съм изтеглил от базата. Някой знае ли защо се получава така?

Тагове:
0
Express.js Web Development
Gome2z avatar Gome2z 0 Точки

Nice post, thanks for sharing the info regarding this topic mcdvoice

-1
stephen23 avatar stephen23 1 Точки
Good website! I truly love how it is easy on my eyes it is. I am wondering how I might be notified whenever a new post has been made. I have subscribed to your RSS which may do the trick? Have a great day!
logo online shop

 

 
-1
28/11/2020 12:11:31
stephen23 avatar stephen23 1 Точки
Wonderful article, thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
Gun store near me 
 
-1
stephen23 avatar stephen23 1 Точки
You have done a great job on this article.  It’s very readable and highly intelligent.  You have even managed to make it understandable and easy to read.  You have some real writing talent. Thank you.
oxycodone hcl
 
0
stephen23 avatar stephen23 1 Точки
The information you have posted is very useful. The sites you have referred was good. Thanks for sharing..
Goldmünzen kaufen Kassel
 
0
stephen23 avatar stephen23 1 Точки
I high appreciate this post. It’s hard to find the good from the bad sometimes, but I think you’ve nailed it! would you mind updating your blog with more information?
descargar videos para facebook 
 
0
mazin43 avatar mazin43 1 Точки

Unable to login to your Mein gmx mail account? if yes, then you need to follow some step to reset your password and fix your GMX login problems

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.