Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DianaTacheva avatar DianaTacheva 0 Точки

SEO оптимизация обучение

Здравейте, 

Искам да попитам, дали скоро се очаква да се организира курс по SEO оптимизация за Google.bg? Ще се радвам, ако бъде организирано нещо с реални примери и работещи методи за българския онлайн пазар..Видеата от предните курсове, смятам, че са по-остарели и май е време да се направи нещо актуално към 2017 година...калпави ръководства по SEO оптимизация има много, но реален резулта и продажби - йок! Следвах всяка една стъпка от тук и в крайна сметка резултатът е кръгла нула...

Тагове:
0
SEO 23/07/2017 02:16:16
stenlitrav avatar stenlitrav 6 Точки

Има ли някой наскоро завършил курса? Как е нивото?
Аз гледах един индивидуален курс по SEO тук, но ми е висока цената. Търся нещо онлайн да е. Мерси предварително!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.