Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dilqnatini avatar dilqnatini 1 Точки

Критерии за прием?

Как се отсяват избраните кандидати от неподходящите и всички кандидатствали ли взима? Ако аз никога не съм се занимавала с компютри а искам, това място подходящо ли е или трябват други курсове преди това?

 

Moderator edit: Позволих си да ти редактирам целия въпрос, понеже не беше просто обичаен спам. Обаче да знаеш, че има правила в този форум и едно от тях е следното:

"1. Пишете само на кирилица (освен при употреба на термини или чужд език). Изключение правят само въпросите, които са заданени на английски език".

Моля, спазвайте ги!

0
Въпроси за SoftUni
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Също така имай предвид, че "базови компютърни познания" е много разтегливо понятие. За мен точно това е главната трудност при обучението. Имам чувството, че от курсистите се очаква да знаят какво е XML, да са работили с Линукс и да са инсталирали Windows. Аз не съм правила нищо от гореописаното и определено се МЪЧА да ги науча тези неща, ама съм доникъде, добре, че мъжът ми  работи в IT сферата и ми помага като закъсам. Иначе за това, което се ПРЕПОДАВА в софтуни (досега), тоест - писането на код, не ти трябва нищо друго освен схватливост и интернет. Е, и английски език.

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Не бих казал, че чак такива работи да се изискват. По скоро ако ти се наложи да знаеш как да си намериш информацията :) Това е едно от най-важните неща, които трябва да се научи човек - да може да търси решение на проблема си без значение от естеството. Пък и винаги си има първи път за всичко, стига да не те е страх да опиташ :P

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Защото да боравиш с компютъра без да се замисляш е първата стъпка към това да пишеш код с лекота, без странични фактори като това, че ти трябва .NET Framework за да компилираш C# да те спират.

2
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Royal, съгласна съм на 100%. Затова и се старая да се ограмотявам по въпроса. Но човека иска информация за това какво се иска, съответно - информирам го, не се оплаквам :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.