Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nilikadam39 avatar nilikadam39 1 Точки

Учене на помощ за HTML

Учих HTML с помощта на freecodecamp, докато научавам много усещането, че нещата се прескачат толкова бързо, че нищо не се залепва.

Имате ли предложения за по-добро място за учене или съвети, които да помогнат на нещата да се залепят? Благодаря ви за всяка помощ!192.168.0.1

Тагове:
1
HTML/CSS 26/12/2020 10:59:48
Elena123456 avatar Elena123456 235 Точки

Здравейте,

може да Ви е от полза този курс, който стартира януари месец с лектор Антония Атанасова- https://softuni.bg/trainings/3234/html-and-css-january-2021#lesson-22121

Аз съм слушала няколко нейни лекции и мога да кажа, че обяснява доста добре не само теоритично, но и практично. Останала съм с доста добри впечатления от начина й на преподаване и дори твърдо съм решила, че след две години със сигурност ще взема нейн курс. 

След този курс за HTML && CSS е възможно да има и CSS Advanced, както е било и миналите години. Определено ще си заслужават!

Поздрави и Весела Коледа! 

2
25/12/2020 01:42:39
krum_43 avatar krum_43 750 Точки

Да,този курс е добър.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.