Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikk1975 avatar nikk1975 4 Точки

ползване на база от суперхостинг

Здравейте, имам въпрос към willystyle или който би могъл да даде съвет. Как бих могъл да ползвам сървърите на superhosting.bg вместо backendless. Проблемът ми е:

в backendless може да създадем нов app и така да въжем базата с нашето приложение.

Въпросът ми е, дали е въжможно да се направи същото нещо при superhosting.bg, защото при backendless, free trail e един месец и после спира да работи. Firebase не му се радвам много.

Та, дали може да се подкарат нещата при superhosting, там имам акаунт,  или друг еквивалент на backendless.

Благодаря.

Тагове:
0
JavaScript Applications
sukalu88 avatar sukalu88 43 Точки

Great news, I will recommend it to my friends for them to check. Thanks for sharing! If you have more time, please visit: mapquest driving directions

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.