Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Учебна програма на Софтуерен университет

Здравейте,

Аз съм завършил бакалавърска степен (не е програмистка) и в момента работя на 8 часа. Искам да питам има ли как присъственото обучение в университета да бъде синхронизирано с работата ми? 

Ако не, то моля също за информация дали при дистанционното обучение ще мога да се справя само със заниманията (видеа+домашни, курсови или каквото е) в "свободното" време? Ако може някой преподавател да ми отговори, би ме устройвало най-много, с оглед това, че знаят какво дават и какво се изисква :) 

Моля без нападки, иронии или нещо от сорта, въпросът ми е сериозен. :)

0
Въпроси за SoftUni
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Както са ти казали колегите по-горе - можеш да се справиш и докато работиш, много хора го правят в момента и им се получава. Моят съвет е - виж как ще си изкараш C# подготвителното ниво онлайн, виж колко ще изкараш на изпита и това ще ти даде ориентир за процеса на ученето в СофтУни и дали отговаряш на трите условия, които споменава колегата Trooper. (Макар че неговите 2.6 часа на ден ми идват малко оптимистични, при мен са около 4 часа на ден, ама ВСЕКИ ДЕН, като в тях се включва и времето за гледане на лекции.Абсолютно начинаеща съм/бях и уча онлайн.) Натоварването в ниво 1 е по-голямо, но не чак двойно по-голямо от C#.

И малко оф-топик към колежката Yulia - не е здравословно да не спиш и да се блещиш в монитора по цяла нощ, така е, но ако ти е интересно и зарибително, в крайна сметка ти се отразява добре на тонуса :) Парадоксално, но на мен ми казват, че изглеждам свежа напоследък, въпреки че се чувствам като зомби wink

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.