Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

quickben avatar quickben 966 Точки

Два подготвителни курса == Един прием ?

Здравейте колеги от тази тема съм останал с впечатлението, че ще има един прием за два подготвителни курса(May и July) относно което(ако съм разбрал правилно) имам някои въпроси.

Колеги значи доколкото разбирам след прочит на темата ще има един прием за два подготвителни курса(May и July) така ли излиза на края?

Смисъл от една страна се получава така, че два подготвиелни курса ще се конкурираме за един прием което не е много честно според мен, защото най-малкото ако знаех, че ще стане нямаше да прекарам цялото лято в София и да плащам квартира вместо да съм си на море в родния град където не плащам квартира и щях да се подготвям по-същия начин.
Допълнително след като трябва да чакам резултатите на другия курс за да разбера дали съм приет със сигурност това означава, че трябва да плащам 1 месец наем без да знам със сигурност дали съм приет!
И още повече аз нарочно съм пожертвал лятото в името на това да има по-малко конкуренция за изпита и мисля, че съм си напълно прав в случая.

От друга страна ако съм разбрал правилно щом за една група има два приема и ниво №1 започва на 1-ви Септември това означава, че първия курс има повече време за подготовка и/или почивка. И следователно ако някой от първия курс изкара висок резултат на изпита то той ще има повече време преди започването на първо ниво с което да прави каквото пожелае което му дава леко предимство пред колегата от по-късния курс и това на свой ред малко балансира нещата.

В резултат имам следните въпроси към екипа на "Soft Uni" и ще съм много благодарен ако получа отговор..

Правилно ли съм разбрал процедурата по предстоящия прием или нещо съм се объркал?

От подготвителните курсове "C# Basics Mays" и "C# Basics July" ще се приеме един курс който да започне ниво №1 на 01.09.2014 ? 

Кога ще бъде ясно кой е приет присъствено и кой е приет онлайн и кой не е приет, защото хазайна това не го интересува :)

Мерси предварително.

P.S. Благодарен съм на "Soft Uni" за предоставения шанс и съм напълно наясно, че екипа засега е малък и претоварен , но мисля, че за в бъдеще ще е коректно спрямо хората от провинцията да има малко повече яснота относно датите и цялата процедура по кандидатстване като цяло, защото най-малкото да се преместиш да живееш с друг град(особенно само за подговителен курс) не е лесна стъпка и малко или много натоварва семейния бюджет :)

 

 

Тагове:
5
Въпроси за SoftUni
Anonymous:
Заключена по молба на автора.
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Колега, страхотно е това, че полагаш толкова усилия за да се обучаваш присъствено, но доводите ти за конкуренцията са нелепи. Просто ги забрави :)

Нелепо е да се оплакваш, че някой има повече време от други за подготовка - винаги ще има хора, които са учили повече време и хора, които са имали по-малко време, но са научили повече от първите. И в живота е така. На нашият прием имахме само 1 месец подготвителен курс и също много хора се оплакваха (че други вече са минавали курса в Телерик, например). Не гледай конкуренцията, гледай да се представиш отлично на изпита и е гарантирано, че си приет.

PS. Още на първите интервюта Наков каза, че ще има по 2 подготвителни курса преди всяко ниво.

4
quickben avatar quickben 966 Точки

Мерси за отговора, но нещо не си ме разбрала правилно най-малкото аз съм от "May" и аз ще съм от тези които евентуално могат да имат повече време и няма как да се "оплаквам" за такова нещо. И това което съм написал по-скоро е въпрос дали съм разбрал правилно предстоящата процедура + някое и друго лично мнение което е много далеч от "оплакване" :)

2
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Колега, повече усмивки и търси винаги положителното.  В случая ще имаш повече време за подготовка, което е голям плюс.

Успех на предстоящия изпит!

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Мерси и аз така мисля принципно, всичко си има + и - :)

Yulia можете ли да заключите темата, че нещо не ми дава да я заключа а и мисля, че си отговорих на въпросите 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.