Loading...
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ето моето решения на Галерииката :) 

Demo  -  Source

5
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Не работи коректно под Firefox :P.

Аз честно казано не съм се постарал чак толкова, пък и ми беше малко трудно да разгадая всички моменти, които трябва да се случат само на база на тоя гиф. За мен анимациите бяха въпрос на интерпретация.

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Как да не работят на Mozilla, та аз сега ги тествам на нея и всичко е 6 :D

2
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Аз не съм казал, че не работят, а че не работят коректно ;). Има разлика между начина, по който работи под Хром и този, по който работи с лисицата. Под нея не "вибрират" при hover. При click също се държи по друг начин анимацията :P.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Да ти кажа честно firefox хич не я уважавам и не съм се и стремял да работи там. Като цяло ползвам хром и не съм го тествал на други места. 

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

А, аз само коментирам :). При мен е обратна ситуацията. За съжаление съм принуден да се съобразявам с Хром, тъй като май повечето тук ползвате него и при домашните се получаваха някои различия, та нямаше как. Иначе щях да гледам всичко да е ОК само за Firefox.

1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Аз мисля, че като ще се прави нещо трябва да работи коректно на всички браузъри. В момента да се поддържа добре всички най-нови версии не е много трудно :) В повечето случаи е необходимо само съответния браузър prefix. Но това си е мое мнение ;)

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Принципно си много прав :). Затова и все пак съм се опитал поне на Хром и лисицата да работи :). Виж с IE въобще не съм се съобразявал, а тъй като нямам сафари, с него също :).

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Аз пък гледам да правя възможно най-малко.. И без това 90 % от хората работят с хром (в университета) и като цяло тези домашни не са сайтове че да ги гледат други... значи по моята логика няма смисъл от 2 излишни реда :D

1
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Еми в края на краищата всеки си преценява за себе си :). Аз лично при проверката на домашното понякога обръщам внимание на тези неща, защото знам, че самият аз при правенето на моето домашно съм им обърнал внимание. Е, разбира се говорим само за забележка, не да режа глави за такова нещо :).

Но и аз като теб, понеже знам, че едва ли някой ползва IE, въобще не съм го гледал, а тия със Safari също са малко, така че просто се надявам да работи.

0
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки

Да искажа и аз мнение за домашните и различните браузъри.

Аз смятам, че навиците са ужасно нещо и ако ние от сега претупваме нещата, ще го правим и в бъдеще (без да искаме), затова трябва да направим така, че навика да ни служи, а не да ни пречи.  И друго:  нали сега се учим. Ами да се научим да правим нещата да работят под всякакви браузъри. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.