Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sportsman avatar sportsman 137 Точки

[Technical Issue] WebStorm - Проблем при debug-ване

Здравейте. При debug-ване с Web Storm много често се случва да се прекратява процеса и отдолу ми изписва: Process disconnected unexpectedly. Някой знае ли защо се получава така и как може да го оправя?

4
JavaScript Fundamentals
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Добре, а можеш ли да пуснеш JavaScript файл от уебсторм-а и да ти изпише резултата на конзолата?

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Да мога. Имам проблем само с дебъгването.

2
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

A я пробвай да пуснеш дебъгера на програма, която знаеш, че работи.

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Пробвах с Visual Studio и с Eclipse и си върви както трябва. 

1
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Не, аз имах предвид да пуснеш дебъгера под Уебсторм, но на друга задача, която си сигурен, че работи.

0
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Току що пробвах. Пак не става.

1
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

А всъщност ти на какви места си слагаш брейкпойнтовете? Я пробвай да ги слагаш на ред, където има нещо различно от скоба ({}) или празен ред. Тоест я пробвай дали ще стане, като сложиш примерно брейкпойнт някъде, където започва цикъл или декларираш променлива.

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Колега, много благодая за това, че искаш да помогнеш, но намерих друг начин да дебъгвам javascript код-чрез Visual Studio така че не се притеснявай. Мерси отново.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.