Loading...
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Надежден Windows 8

Здравейте скъпи колеги,

тъй като имам проблеми с операционната си система, реших да я заменя с Windows 8. И искам да се консултирам и да попитам, от къде мога да сваля надежден Windows 8, при който бъговете са сведени до минимума. Ако може да ме насочите чрез линк или да дадете друга информация ще съм благодарен.

Тагове:
1
Общи приказки
miroLLL avatar miroLLL 95 Точки

Предложения за антивирусна програма, работеща на 8-цата добре и разбира се коректно ?

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Аз ползвам вградената Windows Defender и съм доволен. Defender-a всъщност е Microsoft Security Essentials за Windows 8

0
gudov avatar gudov 274 Точки

Аз съм с NOD32, но и Windows Defender си върши добре работата :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.