Loading...
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Преминаване от онлайн към присъствено

Здравейте, 

 

Погледнах във форума но не видях да има такава тема:

Записан съм онлайн за ниво 0 и онлайн за ниво 1. Засега ми е ок (нещата от ниво 0 съм учил предварително и не се затруднявам особено), но сега видях, че лекциите за ниво 1 са не само през деня но и вечерта, което ме устройва перфектно с работата ми. Има ли възможност, ако се представя добре на приемния изпит (300+ точки), за преминаване в присъствена форма, нищо че при кандидатстващата форма писах онлайн? 

 

 

1
Въпроси за SoftUni
Anonymous:
На въпроса е отговорено.
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте! При записването на ниво 1, при изобр на метод на плащане, избирите и пакет услуга - "присъствено обучение" или "онлайн обучение". Ако имате над 3.50, и двата пакета ще са активни за вас и можете да изберете. Ако имате между 3.00-3.49 ще имате възможност да платите само за онлайн обучение.

Занятията за ниво #1 за випуск Септември 2014 ще се провеждат вторник вечер и в неделя (+Teamwork and Personal Skills ще се провежда веднъж на две седмици в сряда от 14:00 ч).

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.