Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IliyanKordev avatar IliyanKordev 50 Точки

Форма на обучение

Здравейте,

Формата на обучение присъствена или онлайн оказва  ли голямо влияние върху знанията.Ако се запиша за онлайн обучение и съм достатъчно усърден и уча бих ли могъл да се справя добре както записалите се присъствено.Аз съм още ученик.Тези които сте в моето положени бих те ли ми казали да ли мога да се справя въпреки че това зависи само от мен но какво е вашето мнение по въпроса и бих ли успял да се справям добре и двете неща защото и училището ми е много важно?

 

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

Според мен колега ако си абсолютно начинаещ като мен(написах "hello world" за пръв път преди 3-4 месеца) е повече от желателно да се запишеш присъствено. Ето и аргументите ми:

1) Мотивацията ти е по голяма понеже виждаш нагледно хора с много по голям опит от теб в залата и най-важното комуникираш си с тях и можеш да ги питаш каквото не ти е ясно(не визирам само асистентите ами абсолютно всички и никой няма да ти откаже)

2) Когато си ангажиран да ходиш на занятията малко или много приемаш нещата по на сериозно.

3) Гледането на лекциите онлайн винаги можеш да го правиш, а да отидеш на определената лекция само веднъж и така се стремиш да запомниш максимално много докато си в тази лекция(поне при мен е така)

4) Малко или много попиваш от духа на програмистите(защото там има вече работещи хора) и разбираш на какво ниво си в момента.

5) Дори това да не основен фактор - дал си повечко пари за присъствената форма и има едно такова вътрешно чувство че трябва да си ги избие :)

Мисля че доста повече хора с по-малко опит биха се справили по-добре присъствено, а онлайн формата е повече за хора или които вече работят или които имат вече натрупани знания в сфера. Та още ведъж горещо те съветвам, ако си начинаещ или си не много напреднал да се запишеш оналйн форма, най-малкото ще се запознаеш с хора с които е изключително много вероятно да работиш един ден и не на последно място да намериш приятели. 

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.