Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Останали ваучери за хостинг, домейн и други

Здравейте,

Тези дни се разтърсих из едни мои папки и се оказа, че от няколко събития в края на миналата година са ми изостанали три ваучера с промо кодове за 70 % отстъпки на Суперхостинг. Виждам, че са валидни до 31 август 2014. Един ще използвам за мой проект, но 2 ще останат със сигурност. За това реших да напиша един пост тук, ако някой смята да ползва подобни услуги до 31-ви, да не отидат ваучерите на вятъра!

Ваучерите са за 70% отстъпка за хостинг планове, нови или трансферирани домейни, VPS, Rsseller и други за 12 или 24 месеца. Ползвала съм и преди, спестяват доста.

Видях една друга тема, в която се обсъждаха подобни промо кодове, но за ICN.bg, които са за студентите на СофтУни. Ако има някаква схема с ICN.bg, за която не знам, и Суперхостинг не се използва, се извинявам. Но ако не е така, нека някой поне се възползва от тези ваучери.

Ако някой има интерес, пишете тук един коментар, ще снимам ваучера за да имате пълната информация и ще Ви го пратя по и-мейл или както е по-удобно.

Поздрави и готин уикенд! :)

 

10
Общи приказки
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Радвам се, че можах да помогна. Дадох вече и двата ваучера на хора от форума. Ако ми изкочат още такива ще пиша отново и на който му трябва да си каже. Успех!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.