Loading...
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

[Exam] C# Basics - май-юли 2014 - Оценки от курса

До колегите от курса "C# Basics" (май-юли 2014): излязоха резултатите от изпитите на 29 юли, както и крайната ви оценка от този курс. Можете да си я видите в профилите: https://softuni.bg/users/profile/show.

Решихме да приемем в СофтУни за ниво #1 от септември:

  • Присъствено всички с оценка над добър (3.50).
  • Онлайн всички с оценка над среден (3.00).

Поради летните отпуски плащания и записвания ще са активни от 11 август.

Честито на приетите!

Всички, които са недоволни от оценката си по C# Basics, ще могат да се явят на поправка на 22 август.

21
Programming Basics
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Здравейте,

Първо искам да честитя на колегите стипендианти и им пожелавам успех и занапред в СофтУни. smile

Искам да попитам как точно можем да използваме ваучерите, които получихме за безплатно обучение след като в страницата за плащане на таксата за ниво #1, не може да се използва опцията "използвай ваучер" undecided

 

1
r.conkov avatar r.conkov 13 Точки

Здравей, колега! Честито и на теб. :) 

Първо избери, че ще плащаш за присъствено обучение, после въведи кода на ваучера и кликни бутона "Използвай ваучер". След това оточни начина на плащане (аз избрах в брой, но мисля, че няма голямо значение) и кликни "Продължи". След това "Потвърди" плащането и се изкефи още един път, че си горд стипендиат! ;)

Поздрави!

1
19/08/2014 19:26:26
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Може да се използва. След кратко главоблъскане успях да намеря комбинацията от избрани опций за плащане на курс 1 които отключват бутона :))) Мисля че трябва да избереш нещо от списъка за плащания и после пак да избереш ниво 1.

0
19/08/2014 19:26:18
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Аз не знам какво направих, ама ми дава, че ваучерът вече е използван. И така и не разбрах записан ли съм. Писах на администрацията, да видим. Ама какъв програмист ще ставам, с едно записване не мога да се опавя :)

1
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Абе, явно доста от стипендиантите сме се помъчили с тия ваучери, щото като отварях линка от предните имейли не ставаше, полето беше неактивно, трябваше да затъркам числото в края на URL-a; така нямаше маркирана опция по подразбиране за формата на обучение и вече можех да вкарам ваучера.

Въпреки това първия път не успях да се справя нещо, все ми даваше, че трябва да избера начин на плащане (какъвто бях избрал), рефрешвах и пак наново. Самият начин наистина няма значение, плащането става дирекнто Успешно като статус, не се минава през потвърдено и т.н. както беше с таксата за изпита.

Христо, може да е имало дублиран ваучер и другият човек просто да те е изпреварил. Очаквам, че още утре ще се изчисти това. 

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

След малко мъки успях да се справя с това, благодаря колеги foot-in-mouth

0
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

И аз се преборих. Благодаря на Петя за подробния телефонен инструктаж :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.