Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zdgeorgiev avatar zdgeorgiev 57 Точки

SoftUni - Велопаркинг

Здравейте колеги,

Прегледах форумът из основи и не успях да открия подобна тема. 

След като пролетта официално е тук и температурите навън започват да се покачват, доста хора се ориентират към велосипеда като основно превозно средство(включително и аз). Имам огромното желание да идвам до СофтУни с колелото си, но липсата на подходящо място за паркинг ме възпира. Предложението ми е да се постави велопаркинг в паркинга зад СофтУни. Ако има възможност и да е под зоркото око на охраната на входа на паркинга ще е страхотно, тъй като аз лично се притеснявам да оставям байка си без надзор(ако ми го откраднат, ще си прережа вените :D), а и все пак в този района на столицата се навъртат доста тъмни и съмнителни субекти.

Аз лично съм готов да заплащам някаква сума, за да може да ползвам подобно съоръжение.

Какво вашето мнение по въпроса колеги?

Поздрави и хубав ден smile

jabalka avatar jabalka 960 Точки
Best Answer

Такааааа. Ако някой е пропуснал балоните и съобщението в залата:

На 19.08.2014 направихме официалното откриване на Велопаркинга :)

Намира се на паркомястото до трафопоста, точно срещу охраната. Ползвайте го с кеф.

И помнете, че ще го има, докато си плащаме наема за паркомястото.

Наемът е 60лв на месец. Платила съм първия, наемът се плаща на 15-то число всеки месец. От събраните пари има още 110лв. Това значи, че имаме парички да си го платим за още един месец - до 15-ти октомври.

За следващия месец финансите няма да стигнат. Така че, хора, ако искате да продължим да имаме паркинг и за напред - знаете схемата - доброволни дарения - намирате ме, давате ми парички и така. 3-4лв на човек на месец, ако всички се включваме, би трябвало да са напълно достатъчни. Това е.

Хубав ден, колеги!

Kasskata демонстрира начина на употребаAnd we are all happy

5
30/08/2014 21:11:10
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Поздравления за успеха на начинанието! Смятам да ползвам тази екстра. Бурканът работи ли в събота?

0
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Поздравления за успеха на начинанието! Смятам да ползвам тази екстра. Бурканът работи ли в събота?

0
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Поздравления за успеха на начинанието! Смятам да ползвам тази екстра. Бурканът работи ли в събота?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.