Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

Подробности за онлайн обучение

Здравейте,

Аз се записах за онлайн обучение, но не можах да разбера от лекцията- ще участвам ли в тийм-уърк проекти, ако да- как ще става разпределенияето на екипи и такива разни подробности по темата. Когато вляза в "обучения" на съответния раздел, пише, че срокът за записване е изтекъл и дава опция единствено за наблюдател.

Също- в нулевото ниво не беше задължително, а препоръчително, проверка на чужди домашни и изпращане на свои. В първото ниво как е?

А също и кратко въпросче за акаунта ми- в потребителския панел, под "ниво 1", пише "неодобрен". Какво означава?

Струва ми се, че инфото за онлайн обучението е някак попретупано или поне аз не мога да се ориентирам.

 

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Погледни тази тема: https://softuni.bg/forum/questions/details/1981 и отговорите на представителя на СофтУни. Ако евентуално си платила по-късно е възможно да не са обработили плащането и затова все още да не си записана в курса. Нищо не пречи да им пишеш на имейла за контакти още сега за уточняване на проблема.

А иначе и в моя профил пише за Ниво 1: Неодобрен, но пък съм  записан Онлайн в първия курс от нивото.

0
04/09/2014 09:24:37
a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

Не намира страничката :) И при мен пише същото- неодобрен, но записан за онлайн форма. Може би е някакво недоглеждане. Ще попитам и ще пиша и тук, за да знае, който се интересува :)

 

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Пробвай отново линка - махнах нулата отзад.

В страницата на самия курс не ти ли излиза, че си записана Онлайн? Това зеленото вдясно:

SCREENSHOT

0
04/09/2014 09:31:18
a.polyanska avatar a.polyanska 107 Точки

Пак не излиза. Както и да е- пише, че съм записана онлайн за Java Basics. В другият активен в момента курс, обаче- този за проектни работи- няма нищо освен "изтекъл срок".  А и "неодобрен" в профила ме притесни. Та затова :)

 

 

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Щом пише в това зеленичкото, че си онлайн, значи всичко е наред :) Във втория курс и при мен е така - изтекъл срок :)

Погледни темата над тази - нея посочих в линка.

1
04/09/2014 10:12:47

Според мен статус Одобрен се получава, когато преминеш цялото ниво. Поради тази прична на Ниво 0, на всички ни пише Одобрен. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.