Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

[Exam] JavaScript Basics - Поправка от 04-09-2014 - решения, впечатления, резултати

Здравейте, колеги.

И днешната поправка мина. Отварям тази тема, в която да споделим впечатленията си от изпита и решения на задачите.

Изпитът ми се стори лесен - като гледам има над 40 души с 400 точки - значи не само за мен е бил такъв, което е чудесно. От друга страна или хората са била супер добре подготвени или задачите бяха твърде лесни - 45 от 90 да имат максимален брой точки... малко неприятно за явилите се на редовната дата...

Направи ми впечатление, че задачите бяха по-добре описани от обикновено. Поздравления към екипа на СофтУни за това.

Споделям кода на решените от мен задачи както съм ги постнала по време на изпита, дано са полезни (всички са 100/100):

01 - Keep The Change

02 - The Numbers

03 - To The Stars

04 - Cloud Manager

Ако имате въпроси по кода или забележки - приветствам ги!

 

Какви са вашите впечатления от поправката?

Доволни ли сте от резултатите си?

6
JavaScript Fundamentals 04/09/2014 23:30:13
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Два гърмящи теста на първа и втора ме накараха да си тръгна на половината време с 380. Сега ми е гадно като гледам колко много хора имат фул. :D

0
05/09/2014 11:25:46
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Never give up, man!!!

0
ncm101 avatar ncm101 6 Точки

И аз бях на път да се откажа на 300 точки и зацикляне на едната задача, но след примерно 1 час човъркане тръгна. Така че не се отказвай до последно! Макар че, за 20 точки не си струва много много нервите. Но виж 100 точки са друг въпрос :D

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Да, реших, че 3 часа от живота ми са по-ценни от 20 точки :d

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.