Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ttitto avatar ttitto 1153 Точки

И аз все още се двоумя как да постъпя.

Аргументите ми се припокриват на 100% с тези на Самуил - ниска цена, бърза диплома, учиш по-малко неща, които не те интересуват. Придобитите знания зависят почти винаги само от студента, а не от реномето на преподавателя и учебното заведение.

От друга страна дори и реномето на МТМ да не е много голямо съм убеден, че това на Софтуни след 5 години ще бъде достатъчно голямо, за да си намери един студент над средното ниво добра работа с лекота в България. А за чужбина, дали ще им представиш диплома на БСУ или на МТМ май няма да има голямо значение - няма да знаят нито единия, нито другия.

Определено бих си спестил 1000-2000 лв горница, за да уча в "много по-реномираните" БСУ или ВСУ. Стига на 23ти да не стане някой много непредсказуем гаф!

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.