Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

arsoman avatar arsoman 419 Точки

Има ли лекция по темата "Въведение в качествения програмен код"?

Здравейте, не виждам лекция по темата "Въведение в качествения програмен код", нито в youtube-канала, нито в svn. Има ли я и кога ще бъде качена? Благодаря!

2
C# OOP Advanced
presian avatar presian 223 Точки

За мен това е несериозно отношение, няма качени лекциите и видеата към тях, има срокове за домашно, които текат в момента, но аз не мога да си пиша домашното. Няма значение какъв ден е тези неща не вярвам да отнемат повече от няколко минути. 

2
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Отнема няколко часа обработката и качването на видеото в youtube. Лекцията по КПК свърши в 22, а работното време на хората, качващи видеата, е до 18. Това е причината да не са качени още видеата.

Не казвам, че тази организация работи добре - просто ти споделям каквото знам.

Би било хубаво петъчните лекции да се качват в петък (съгласна съм с теб), защото иначе съботата и неделята отпадат като дни за учене, а предполагам са най-удобни за хората, които ходят на работа (а може би и единствени).

Поздрави!

3
presian avatar presian 223 Точки

За видеото да кажем, че съм съгласен(въпреки че не се изисква постоянен човешки надзор през тези няколко часа, а само няколко минути за настройки в началото и края им), а за лекциите какъв е проблема? 

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Колко пък да е несериозно.. 

 

"Въведение в качествения програмен код" - тази лекция няма домашно.

 

"Коректно форматиране на кода"

03/10/2014 23:59:00
Нямате изпратено домашно.
 
Около 2 седмици за таск за 20-30 минути... Аз  не бих се притеснявал. Може да пуснеш запитване до екипа за удължаване на срока.
-1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Рендерирането на видеото може да отнеме и няколко часа...

0
presian avatar presian 223 Точки

За видеото да кажем, че съм съгласен(въпреки че не се изисква постоянен човешки надзор през тези няколко часа, а само няколко минути за настройки в началото и края им), а за лекциите какъв е проблема? 

0
presian avatar presian 223 Точки

За видеото да кажем, че съм съгласен(въпреки че не се изисква постоянен човешки надзор през тези няколко часа, а само няколко минути за настройки в началото и края им), а за лекциите какъв е проблема? 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Колко пък да е несериозно.. 

 

"Въведение в качествения програмен код" - тази лекция няма домашно.

 

"Коректно форматиране на кода"

03/10/2014 23:59:00
Нямате изпратено домашно.
 
Около 2 седмици за таск за 20-30 минути... Аз  не бих се притеснявал. Може да пуснеш запитване до екипа за удължаване на срока.
0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Колко пък да е несериозно.. 

 

"Въведение в качествения програмен код" - тази лекция няма домашно.

 

"Коректно форматиране на кода"

03/10/2014 23:59:00
Нямате изпратено домашно.
 
Около 2 седмици за таск за 20-30 минути... Аз  не бих се притеснявал. Може да пуснеш запитване до екипа за удължаване на срока.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.