Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

avgustinov avatar avgustinov 31 Точки

Като цяло виждам две различни мнения! Едните казват да си остана в Италия и по възможност да запиша онлайн, другите казват да се върна в България като присъстващ. Може би пропуснах да поясня, че тук в Италия първата година не съм взел нито един от шестте изпита, поради простата причина, че някъде посредата ми стана твърде скучно да се занимавам с математиката и физиката. След това се увлекох и не пипвах учебник. Това значи, че тази година почвам наново и ще е доста претупкано с изпитите от миналата година. Има ли смисъл въобще да продължа и тук и в СофтУнито, като мога да вложа цялото време само в едното и да се отдам само на това? Тук в Италия единствено хартииката може да се приеме като нещо повече, но пък какво печеля ако нямам толкова опит в сферата. Иначе тук имам дом, мога да си се върна винаги, и всичко ще ми е на готово. Чудя се само онлайн или да си се прибера в България? Ако е онлайн то ще и поработвам тука в Италия нещо до къто уча. Не знам и аз. Наистина съм объркан. Наще имат по старо разбиране, да си взема италиянската диплома и това е то. И с тях ще е трудно да ги убедя, всмисъл не ща да си правя всичко на моя глава, имам уважение към тях, но по този въпрос не става дума само за диплома, а за знанията, които ще получиш. Оф не знам... да му се не види, трябва да стисна зъби и да направя тази крачка, със сигурност няма да е крачка назад, дори и да се върна за малко време в България!

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами сменяй университета. Този в Италия очевидно не ти пасва. Дали другаде по света има като СофтУни не мога да кажа, но със сигурност по целия сват има дълбоко разминаване между индустрията, която иска можещи хора и академичната общност, която е като цло изостанала от реалността и обучава теории.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.