Проблем с изпращане на домашно... - Софтуерен университет

+ Нов въпрос
IvoRadev avatar IvoRadev 0 Точки

Проблем с изпращане на домашно...

Проблем с изпращане на домашно...

Имам файл с разширение RaR 270мб. И искам да си изпратя домашното, но не ми позволява. Започва да зарежда качването и на 3% започва отначало... След това стига пак до 3% и спира... И пише все още нямате изпратено домашно???

Тагове:
0
Unity 3D
apocalexxnow avatar apocalexxnow 13 Точки

На мен уж ми го качва, но след това дава "Нямате качено домашно". Предполагам, че е защото не съм си платил курса.

0
flareset avatar flareset 125 Точки

Не е от заплащането - миналата седмица качих моето без проблем и ми го отчита. Подозирам, че размерът може да е причина (или бъг в системата). Моето е под 40 МВ компресирано (130 МВ некомпресирано) . Изчистете си проектите от неизползвани елементи. Пакетите от asset store, може да са доста обемисти и пълни с излишни неща..

0
apocalexxnow avatar apocalexxnow 13 Точки

И аз го бях качил миналата седмица и тогава отчиташе, сега е изчезнало и вече не иска да отчита. Моето е около 30 мб архивирано. Не е размерът. Както и да е, няма значение, не е толкова важно :)

0
flareset avatar flareset 125 Точки

Да добавя и аз един релативен "проблем" - за домашното то миналата седмица не виждам бутон за качване.  При вас има ли го или само при мен е така?

0
ViktorDakov avatar ViktorDakov 13 Точки

Здравей, домашното от миналата седмица не е задължително, а само за упражнение :) 

0