Loading...
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Ще трябва да изчакаме.Вероятно другата седмица може би.

1
choleR avatar choleR 8 Точки

Аха... Явно ще изчакаме. Благодаря! 

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Някой има ли представа колко точки трябват за 5ца при положение, че всички домашни са предадени ?

0
Lusien.GG avatar Lusien.GG 66 Точки

С твоите точки би трябвало да имаш 5, споко. smiley

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Забелязах, че не съм получил точки от домашните и се чудех дали има и други с този проблем и къде трябва да се адресира ?

0
StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Аз пък имам 10,2 точки при положение, че имам 90 решени задачи от 120. По моята логика би следвало да имам 15 точки. Освен това първо ми бяха 12,2 точки, а днес виждам, че са ги намалили на 10,2, което е рефлектирало и на оценката ми. И аз се чудя какво става.

1
Martotko avatar Martotko 88 Точки

При мен има едни 0,8 точки, които би трябвало да са от форум-а и би трябвало да имам нещо и от домашните при положение, че имам решени всички задачи.

0
simeon.mihaylov95 avatar simeon.mihaylov95 18 Точки

При мен се получи същото - от 5.15 оценката спадна до 4.55. Вероятно е нещо като "второ оценяване"... нямам представа.

0
20/06/2016 23:03:55
LittleKolio avatar LittleKolio 3 Точки

А някой знаели кога е поправката на изпита Practical Еxam от 12 ?

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

за Fundamental ли говориш,колега?Ако да,г-н Наков е написал тема в която е спомената датата 11.09 часа на започване е 09:00-15:00

0
rumenkeranchev avatar rumenkeranchev 13 Точки

ако говориш за изпита на 12/06 -> виж си профила там тише точки оценка и кредити 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.