Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DStefanow avatar DStefanow 112 Точки

Ресурси от минали година!

Темата е към екипа на СофтУни, няма и ЕДИН работещ линк за видео от минали издания на отворени курсове, проблема е само при видеото, докато при ресурсите и демата всичко е наред.

Намерих донякъде решение: https://www.youtube.com/user/softwareuniversity/playlists , ако и на някой друг също му трябва видео, в плейлистата има от абсолютно всички курсове досега.

Тагове:
0
Предложения и проблеми 19/06/2016 20:30:05
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Ako ви трябва нещо от минали курсове търсете тук https://softuni.bg/trainings/resources. Аз поне не съм открил друг начин. Говореше се за свобода за достъп до всичко за образование...Не е ли време да се направи специална секция набиваща се на очи още на входа за стари ресурси ...

 

 

 

3
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Може ли да ми дадете имената на няколко от тези курсове, за да видя къде е проблемът? 

Съжаляваме за неудобството! 

 

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Обучения -> Съответното направление -> +чето на направлението -> падащо меню виждат се всички курсове -> срещу всеки курс има една малка кутиика -> АРХИВ от минали издания на съответния курс. 

Ако не за това става дума, извинявам се :)

1
20/06/2016 11:19:12
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.