Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

indieza avatar indieza 46 Точки

Грешка при Използването на оператора let

WebStorm дава грешка при използването на let. Прегледах лекцията за JavaScript и там Наков каза да се смени JavaScript Language Version (ECMAScript6). Направих го и все още имам проблeми с използването на let. Някой може ли да ми даде решение по въпроса.

Благодаря предварителноsmiley

Тагове:
1
Софтуерни технологии 21/06/2016 19:28:50
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Пробвай най горе в програмата преди всичко да напишеш "use strict", след това би трябвало да работи :)

"use strict";

function ...(){

....

}
 

0
21/06/2016 19:32:03
indieza avatar indieza 46 Точки

Пробвах го и за съжаление не се получи.

0
alexander_lazarov avatar alexander_lazarov 8 Точки

Аз имах същия проблем и в друга тема от форума, един колега беше дал следния съвет, който ми помогна. Инсталирах версията на "Node", която се намира отдясно на екрана "v.6.2.2 Current" и всичко си заработи без проблем :). https://nodejs.org/en/

0
indieza avatar indieza 46 Точки

И това го пробвах и не станаsad

0
alexander_lazarov avatar alexander_lazarov 8 Точки

Понеже първо бях с версия 4.4.5 на Node, след това при следващото стартиране на проект трябваше да задам новата версия след като вече старата я нямаше. Идеята ми е ако и ти преди си бил със старата, да не би тя да се стартира отново и да трябва да я смениш. Run -  Edit Configurations - *.js (* -името на проекта) - Node interpeter - C:// ....// node.exe 6.2.2

1
indieza avatar indieza 46 Точки

Стана Благодаря ти много :D

1
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Пробвай със 'use strict' при мен така работи.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

аз си изтеглих новата версия на node.js пиша и 'use strict', но все още не ми работи let дефиницията. Проблем ли ще е да ползвам var.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

За момента не, но в по-късен етап, когато имаме курсове по JS ще е евентуален проблем.

Ако можеш да пратиш някакви screenshot-и какво точно се случва, понеже е стандартна грешка, която се отсранява лесно, за да помогнем.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

http://prikachi.com/images.php?images/713/8813713U.png

Ето това се случава.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.