Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nepreveden avatar nepreveden 3 Точки

Creating a Blog with HTML5, JavaScript and Kinvey - Part II

Здравейте, колеги,

Някои да има на идея защо този код не ми зарежда темплейта http://pastebin.com/00DKHxWi, грешката е следната: Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found) http://localhost:63342/BlogWithCustomFramework/templates/welcome-quest.html. Благодаря предварително !

Тагове:
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки
Best Answer

Не ти намира страницата вероятно. Може би имаш правописна грешка. Според мен този ред ти е проблемът

welcome-quest.html трябва да е welcome-guest.html , s g а не q.  Все пак не съм много сигурен, но и аз 

допуснах пободна грешка. Надявам се това да е проблемът. Успех :)

0
nepreveden avatar nepreveden 3 Точки

Братле, прав си на 100%, не мога да повярвам как не можах да видя тази грешка. Благодаря ти много !. Имаш бира от мен ;д. Успех занапред !

0
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Няма защо :) Тази грешка ми е от опит. И аз това обърках и това получих като резултат. И аз в началото не можех да повярвам

колко е малоумна грешката :) При мен беше, че вместо welcome, бях написал wellcome :D и резултатът беше същия :) Радвам се, че 

помогнах и успех :)

0
martinski avatar martinski 66 Точки

Аз изгубих цял ден с този блог ,повторих два пъти, стъпка по стъпка видеото на Симеон и все ми изкарва тези грешки в конзолата :Когато отварям файла от Уеб Сторм -

2:И когато отварям директно от папката с проекта -

 

Някой има ли идеи защо се получава така?

 

0
25/06/2016 22:23:27
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Не съм сигурен , но се чудя там където е "/appdata'" след него не би ли трябвало да е appkey и евентуално някаква колекция. Примерно posts или нещо такова.

Докато при теб след appdata почва https://baas.kinvey.com 

Чудя се да не би нещо в заявката да си объркал, но наистина не съм сигурен. Не искам да те подведа. Дано някой , който повече ги разбира да се отзове.

1
25/06/2016 23:22:12
martinski avatar martinski 66 Точки

Да, и на мен ми направи впечетлени е ,че реда е объркан .Сега започнах по условията дадени в docx.файловете , и започнаха да се визуализират нещата :) Явно във видеото има някои скипнати неща?

1
26/06/2016 10:32:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.