Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Creating a Blog with HTML5, JavaScript and Kinvey - Part II-Blog

Здравейте,

Цял ден се занимавам с блога гледах видеото 2 пъти и след което започнах да правя блога от word-файла.

Първо се пробвах да следвам стъпките от видеото и стигнах до задънена улица въпреки,че стриктно правех това което е показано.

Реших да започна на ново и да гледам от файла, който ни е даден.След около 3 4 часа всичко си върви добре и накрая когато трябва да зарежда всичко се появи отново грешката която и преди.

Не зарежда template-тите.

http://prikachi.com/images.php?images/364/8815364L.png

Не разбирам какво не му е наред.

това е папката с кода 

http://dox.abv.bg/files/listtree

Благодаря предварително.

Тагове:
0
Fundamentals Module
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!
Грешката ти е супер нелепа и незначителна.При инстанцирането на HomeController-a в app.js на 23-ти ред си го написал homeController както трябва, а на 38 и 41 ред при извикването в

 onRoute("#/", function () {
        //Check if user is logged in and if its not show the guest page, otherwise show the user page...
        if (!authService.isLoggedIn()) {
            HomeController.showGuessPage();
        }
        else {
            HomeController.showUserPage();
        }
    });

 извикването е с HomeController с главно H....  Смени го с малко h и всичко си тръгва без проблем. Внимавайте за такива грешки защото са незначителни но могат да ви отнемат часове докато ги намерите.Затова използвайте ключовата дума debugger където искате да дебъгвате и постоямно следете конзолата.

Поздрави!

1
27/06/2016 22:50:45
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Леле Много ти благодаря за отговора.Не знам как съм го пропуснал гледах го поне 10 пъти този код,но явно не достатъчно .

Много време ми отне направо цял ден от 8 до сега.

Благодаря отново.

Блях объркал на поне 5 6 места вместо с малка съм писал с голяма буква.

Аз си мислех че се извиква класът който е дефиниран и съм се заблудил 

0
27/06/2016 22:58:06
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.