Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

Въпроси относно Programming Basics 17 July

Здрасти,

аз се обучавам онлайн и имам няколко въпроса относно предстоящия изпит.

 

1) Каква е разликата между Coding 101 Exam и Programming Basics ? Аз до сега съм решавал само от Coding 101 и задачите ми се струват доста лесни, но днес като отворих Programming Basics доста се затрудних с някои задачи. Та реално изпита на 17ти от какъв тип ще е ? Сега като отвотих в judge - Contests / Programming Basics - Exam и най-отдолу ми излиза Programming Basics Exam 17 July 2016 и 6 задачи, както при Coding 101.

 

2) На какъв език ще е изпитът (английски/български) ?

 

3) Кога би трябвало да получа email с повече информация ?

Тагове:
0
Programming Basics 08/07/2016 14:14:30
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Programming Basics е старото име на входния курс, от месец март вече се казва Coding 101. В PB се учише и Data Types and Methods, Arrays, Lists and Matrices, Strings, Dictionaries, Lambda and LINQ, Objects and Classes. Но в Coding 101, вече ги няма тези лекции и материала е по-съкратен и по-лесен, тоест по-лесно се влиза вече. А  тези работи ще ги учите в първата част от Tech Module - Programming Fundamentals.Само входнипт изпит е на български език, всички останали са на англииски език.Мейл ще получиш два, три дни преди изпита и ще трябва да си избереш зала и място в нея, и ако имаш нужда можеш да заявиш, че ти трябва настолен компютър.

2
08/07/2016 16:56:06
skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

Мерси много за информацията. Аз също мислех, че е така, но се обърках понеже днес видях, че в judge името на предстоящия изпит е Programming Basics Exam - 17 July 2016 , а не Coding 101 Exam 17 July 2016 : https://judge.softuni.bg/Contests/#!/List/ByCategory/38/Programming-Basics-Exams

 

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Интересно защо са направили първия изпит на български, след като останалите са на английски. По този начин хората се заблуждават, че ще могат да продължат и без да знаят езика добре.

0
skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

На мен не ми е проблем езика, но се обърках като видях, разликата между 2та входни изпита PB и Coding.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.