Loading...
Pesho1983 avatar Pesho1983 2 Точки

C# OOP Basics Exam - 10 July 2016[System Split]

Здравейте колеги понеже тотално забих и не ми идват никакви идеи за задачата от изпита,

ще съм благодарен ако някой сподели неговото решение.

Благодаря.

 

Тагове:
0
C# OOP Basics
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Ето го моето решение в суров вид, точно както съм го предал вчера, без да съм коригирал нищо => SystemSplit
Дава 20 точки, направил съм и бонуса, но дали дава 6-ца - ще разберем, когато излязат резултатите laugh

2
krisitown avatar krisitown 45 Точки

Аз бях на Java версията на изпита, но ооп-то в двата езика е много подобно. Успях да я издокарам само на 16/20 в Judge но се надявам за по-добър резултат на ръчната проверка, направил съм и бонуса за Dump-а. https://github.com/krisitown/System-Split

Също ако някой може да ми каже защо 1 тест не минава, ще съм му благодарен.

0
11/07/2016 16:49:39
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

проблема в първи тест е че може от последния елемент до ")' да има спейсове , но аз взимам инпута по-малко по-различен начин, тримвам го и не ми гърмеше.

 

Иначе така като ти гледам структурата ще е изненада ако не вземеш макс и си използвал доста неща които не сме учили в тоя курс.

2
11/07/2016 17:41:54
krisitown avatar krisitown 45 Точки

Ахам, аз не мислех че проблема ще е в инпута мисля че някъде пишеше че инпута винаги ще е валиден, но явно това не означава, че няма допълнителни спейсове. Аз мислех че проблема е другаде защото при грешен инпут би трябвало да хвърли expetion при парсването а на мен ми даваше грешен резултат. Аз съм от СофтУни 2.0, и  бях карал вече ооп курс (само че на С#) затова има неща, които не са в преподавани в този курс.

0
Sanity avatar Sanity Trainer 194 Точки

Имаше малък проблем с някои индивидуални хора и въпросния първи тест, но дори и това беше изчистено днес.Грешки по тестовете няма.

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Моето решение - > като съм взаимствал от Васил Инджев начина по който взима командите от Workshopa.

0
valiobar avatar valiobar 29 Точки

Колеги някой има ли идея какво се случва с резултатите от изпита , кога се очаква да излязат .

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

На лекцията за Iterable, колегата е споменал, че са проверени, можеби им отнема време писането ан рецензи и въвеждане в системата... Честно казано днес, след като си изгледах видеото от лекцията, презареждам страницата през 5 мин :D

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.