Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Devilchild656 avatar Devilchild656 48 Точки

Търсят се 2-ма съквартиранти/ки в кв.Мусагеница Близкост до SoftUni

Здравейте, Хора 
Търсят се 2-ма съквартиранти/ки  в  кв.Мусагеница в уютен и обзаведен тристаен апартамент. В момента в една от стаите живея аз и търся още 2 ма за другите 2. Апартамента е в близкост е до метростанция Mусагеница и главния пазар на квартала, също така е в близкост до SoftUni на 10-15 мин пеша .
Отдават се 2 стаи, източна и западна. Общия наем е 700 лева без консумативи. Блока е с ТЕЦ,  наема е общо около 260-280 лв + консумативи на стая. Има голяма библеотека за изпозлване, интернет  и два санитарни възела.
Информация за Снимки и лична връзка.
Facebook: Miroslav Chalov
Телефон: 0877666294

 

0
Общи приказки 25/07/2016 18:16:36
TodorAtanasov avatar TodorAtanasov 30 Точки

Предполагам за 2 месеца си намерил съквартиранти ... и все пак да попитам дали случайно не стои офертата :)

0
PC_USER avatar PC_USER 0 Точки

Аз също ще търся тази седмица, понеже започвам Tech Modula на 19-ти, ако някой има желание да наемем нещо.

Skype: david_st6

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.