Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

venzo avatar venzo 1 Точки

Търся колеги от Русе за екипния проект

Здравейте, търся колеги от Русе за екипния проект, но може и от други градове да са. Да сте сериозни и с желание за максимален резултат на защитата т.е. ще бачкаме здраво! Аз съм от курса с приемен изпит, който беше на 28 Август 2016.

Тагове:
0
Fundamentals Module
Wencii avatar Wencii 90 Точки

Здравей, ти в каква форма си се записал? Онлайн ли? Попринцип аз съм от Русе, но сега ще се местя към София. Ако искаш остави някакви контакти, все ще сме си полезни по един или друг начин.

0
venzo avatar venzo 1 Точки

Здравей, записан съм в онлайн форма, но не е проблем и по интернет да работим. Добави ме във Facebook https://www.facebook.com/ventsislav.visarionov

0
12/09/2016 10:03:38
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Аз съм от Пловдив, ще съм онлайн и също ми се иска да намеря сериозни хорра за екипните проекти, а също и за упражняване на задачите от лекциите и лабовете, изискващи екипи. Ако те устройва и не намериш друг вариант - може да ме имаш предвид. Въпреки, че също предпочитам хора, които са от Пловдив или поне са по-близко...

0
venzo avatar venzo 1 Точки

Здравей, няма никакъв проблем, че си от Пловдив, стига да си достатъчно сериозна. Добави ме в Facebook и ще обсъдим там ситуацията: https://www.facebook.com/ventsislav.visarionov

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.