Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Къде да видим инстанцията на курса JS Basics?

Здравейте! След като успешно съм платил и съм се записал по този начин, доста се чудих къде точно трябва да гледам за първия курс JS Basics, защото никъде не ми излиза такъв. След обстойно преглеждане на темата на Наков и след като кликна на JS Basics ми изкача, че това е JS Fundamentals и ще има един курс, който започва от 19 септември и програмата му съвпада с тази от темата на Наков. Проблема е, че като отворя септемврийския курс ми излиза горе в десния ъгъл възможност да заявя участие, вместо да ми пише, че съм записан?! Та къде точно е проблема, в моя телевизор или нещо не е обвързано както трябва?

1
Въпроси за SoftUni 16/09/2016 10:32:28
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки
Best Answer

Това, което гледаш е страницата на отворения курс. Паралелно с редовния курс от учебната програма, ще е води и отворен такъв, за всички които не са записани като студенти в СофтУни. 

Може би все още няма страница на редовния курс, ще се появи. А може пък и страницата да е една и съща, ако материалът е еднакъв. Ако плащането ти е успешно, не се притеснявай за записването. При мен излизат нещата по същия начин. Телевизорът ти си е наред. :)

2
16/09/2016 10:29:39
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравей!

В мейла от СофтУти със заглавие - Активно записване за предстоящ модул и продължаване в професия от септември 2016 - има прикрепен ексел файл - поне при мен е така - и там е програмата на курса!

Поздрави!

1
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Благодаря, сега го погледнах и наистина пише Fundamentals и все пак ми е странно, както и да е важното е, че не съм единствения laugh

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.