Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

elpatseto avatar elpatseto 6 Точки

Java EE Fundamentals 2016 - домашно

Привет колеги,

Записах се онлайн форма за Java EE Fundamentals и първата лекция бе на 19.09 и има качено видео, но според мен не е пълно. Освен това не виждам файлове за упражнения или дошна работа.

Моля да ме извините ако аз нещо бъркам, но моля за някаква информация.

Поздрави,

Пламен Г.

Тагове:
3
Java Enterprise Edition 21/09/2016 12:46:54
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

Здравейте, на лектора рязко му се наложи да тръгне, затова и лекцията прекъсва без време. Ще довършим или в част от следваща, или направо в цяла допълнителна лекция, ще разберем вероятно следващия път.

 

Що се отнася до упражненията, доколкото схванах, Георги Новаков ни кара да правим като упражнение дребните примери, които си е подготвил за демонстрация по време на лекцията.

1
elpatseto avatar elpatseto 6 Точки

Ясно! 

Много ти благодаря за информацията. 

Поздрави! :) 

Пламен Г. 

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Да не вдигам нова тема: би било полезно да знаем %-ното разпределение на оценката по компоненти - изпит, домашни, етц. Някаква информация?

0
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

вече го пише в съобщението за изпита

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.