Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

puffed avatar puffed 289 Точки

Лекторите казаха, че е силно препоръчително да не го използваме, защото на предното издание на курса е създавало проблеми. Аз засега съм сложила SmartGit, но още предстои да го пробвам. Виждам само, че не е подобно на TortoisGit, a по-скоро на GitHub Desktop. Засега на упражненията се справях с bash и git командите.

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

То ясно, обаче като не са ти дали другa алтернатива, освен да си блъскаш главата и да се чудиш кой от десетките други GUI-та няма да дава същите бъгове като Github desktop :)

1
21/09/2016 12:00:00
Mhristoforova avatar Mhristoforova 166 Точки

Здравей,

Аз на Мac принципно си бачкам с Github Desktop, за сега да чукам на дърво никакви проблеми не съм имала, но винаги можеш да ползваш Bash или просто old-school Git :) Най-малкото ще бориш страха от конзолата :D 

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

https://desktop.github.com

В предния курс е описано как се ползва: https://softuni.bg/trainings/1367/programming-fundamentals-may-2016

По-простичък е, но в началото не е много интуитивен и също е неудобно. Всичко е въпрос на свикване.

Да има малък неприятен бъг, но ако му свикнеш напълно си става за използване.

1
rado_ts80 avatar rado_ts80 0 Точки

Благодаря за отговорите

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.