Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Коя версия инсталирате? 

Пробвайте този линк. Това е уеб инсталатора на Visual Studio 2015 Community, която е безплатна. 

0
Rumyanarusimova avatar Rumyanarusimova 20 Точки

Аз имах същия проблем,тъй като ми е стара версията на windows.Или трябва да си свалиш от Майкрософт липсващите настройки или пък може а свалиш Visual studio 2013 Express.Върши работа.Успех!

0
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

Windows XP поддържа Framework 4.0 затова май му ставаше само Visual Studio 2010, а за по новите версии трябва да минеш на win vista/7 и т.н ето инфо - клик.

0
Rumyanarusimova avatar Rumyanarusimova 20 Точки

Да добавя още нещо- ако успееш да си свалиш версията 2015г. задължително си направи регистрация в МАЙКРОСОФТ,  в противен слумай след 30 дни няма да работи.

1
vasilchavdarov avatar vasilchavdarov 1 Точки

Здравейте,някой може ли да ми помогне да ми каже къде бъркам.Регистрирах се в Майкрософт,обаче след това не мога влезна във Visual Studio.

Влизам във Висуал Студио и се списвам,обаче след като влезна ми отваря прозорец в който трябва да си напита името емейл от коя държава и някакви такива работи и накрая да сложа отметка.Правя свичко това обаче като дам не продължи и то не ми отчита нищо,абсолютно нищо не става.Нидо дава грешка нито ме пуска напред.

Моля някой ако може да ми помогне.

0
16/10/2016 01:20:14
vasilchavdarov avatar vasilchavdarov 1 Точки

Успях да се оправя.Ако някой има подобен проблем,трвябва да се влеза на сайта VisualStudio.com и от там да ги попълниш и след това вече те пуска и самата програма

0
Bluray93 avatar Bluray93 0 Точки

Благодаря ви,оправих се проблема беше че не се бях ъпдейтвал скоро.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.