Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aslv1 avatar aslv1 304 Точки

[Programming Languages] Интересна статия

Вижте на каква статийка попаднах:

http://www.cio.com/article/753743/6_Emerging_Programming_Languages_Career_Minded_Developers_Should_Learn

Какво е вашето мнение? Хвърлих бърз поглед върху текста и аз мисля, че сега използваните езици няма толкова лесно да се дадат (особено JavaScript).

1
Общи приказки
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Аз не бих се съгласил, че Objective C е сред езиците, които са "вкоренени". Наскоро от Apple, които използваха Objective C като основен език за правене на приложения за различните им системи беше заменен от Swift. Очевидно това е поради остарялата и неудобна концепция на езика.

Мисля че в скоро време и други корпорации, които използват Objective C, ще се преориентират към други по-модерни езици за програмиране. undecided

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.