Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ibosev avatar ibosev 54 Точки

Задача от изпит - 4. Vladko's Notebook

Здравейте,

опитах да реша задача 4 от подготовката за изпита от вчера, но ми гърмят всички тестове без един. Нулевите минават. Няма качено видео от вчера и не мога да се ориентирам къде е уловката. Единствената сортировка е при опонентите, които трябва да са по азбучен ред подредени. Моля, ако имате тестовете от задачата, да ги споделите. Или може да погледнете решението ми и да дадете идея къде бъркам.

http://pastebin.com/fR1dfsZ6

Мерси предварително.

0
JavaScript Fundamentals 15/10/2016 15:33:44
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Трябва да сортираш и опонентите по азбучен ред (условието е неясно). Иначе тестовете ги има в джъдж, това е изпита от 22 Ноември 2014.

0
ibosev avatar ibosev 54 Точки

Сърдечни благодарности. Само вкарах сортиране на ключовете, които нямат null стойности на името и възрастта и заспа. Мерси отново.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.