Споделете Андроид проектите си :)

Здравейте,

курсът мина и замина, всичко вече отдавна е пито и платено... :) Ноооо все пак реших да направя такава класическа тема за споделяне на проектите, за всеки който желае по някакъв начин да го покаже пред публика... Все пак не се явихме малко хора на този изпит, бая проекти бяха показани, все си мисля, че темата може да се понапълни с интересни или забавни апликейшъни. Ясно е че времето никога не стига, ясно е че има и бъгове (все пак трябва да създаваме работа и за QA-те :D ), но все пак който реши може да използва тази тема и да сподели творбата си тук...

 

Аз лично съм качил моята директно в Google store, така че можете да я разгледате/изтеглите оттук - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koche.justsimple.puzzlegame

 

Не е нищо особено, доста е семпло, както винаги нямах абсолютно никакво време (буквално за 3-4 дена е правено всичко), но пък има завършен вид и работи, а и лично аз се радвам, че в крайна сметка е написано тотално нейтив на Андроид, което си беше и целта на занятието в курса. Игричката може да се хереса на хората, които обичат подобен род пъзели... Доста от първоначално замислените функционалности на апликейшъна след изпита просто ги ирязах като код от финалната версия, защото даваха различни бъгове, а не разполагам с време, да ги дебъгвам и оправям, а на свой ред пък не искам да качвам в Google Store бъгави неща... Приятна игра!

 

Хайде, ваш ред е, ако искате да се "похвалите" с изпитните си творения :D